Zdrowi z Natury 25-29 września 2019

„Warsztaty Zdrowi z Natury”

25-29 września 2019

 

Fundacja Zdrowi z Natury serdecznie zaprasza na organizowane przez siebie warsztaty. Podczas warsztatów pokażemy Wam jak bez wysiłku osiągnąć zdrowie i dobrą kondycję. Zdobędziecie wiedzę na temat roślin, sposobu ich zbioru, przetwarzania i ich właściwości leczniczych

Będziemy również , wspólnie gotować pyszne i zdrowe posiłki wegetariańskie i wegańskie z warzyw i owoców pochodzących wprost z naszego ogrodu i lasu. Wspólnie  upieczemy chleb, zrobimy zdrowe pyszności. Będziemy pić tylko źródlaną wodę pochodzącą z naszego ujęcia.

Opowiemy Wam o florze jelitowej, o tym jak nie chorowaći o wszystkim co powinniście wiedzieć na temat swojego zdrowia i swoich najbliższych.

Warsztaty to nie tylko droga do uleczenia naszego ciała ale przede wszystkim duszy. Opowiemy Wam, jak na naszym przykładzie można kroczyć przez życie będą naprawdę szczęśliwym, nie myśląc o przeszłości, nie bojąc się przyszłość-  żyć w szczęściu TU I TERAZ.

Zapraszamy Was do wspaniałego miejsca, w którym wypoczniecie i uleczycie swoje ciało i duszę…

 

W PROGRAMIE:

 

W CZASIE WOLNYM POLECAMY

Wycieczka samochodem terenowym po Bieszczadzkich duktach leśnych podczas której zobaczycie Bieszczady jakich nie znacie i usłyszycie prawdziwą historię o Bieszczadach:

  • zapomniane przez ludzi i historię miejsca,
  • ruiny nieistniejących wiosek takich jak Krywe, Tworylne
  • dziko żyjącą zwierzynę taką jak żubry, wilki, niedźwiedzie, puszczyki, urale, żurawie, czaple siwe, czarne bociany, rysie, jelenie,

lub

spacery po lesie, leżenie na łące, przytulanie się do drzew, wylegiwanie się w hamaku z książką przy filiżance dobrej herbaty, koncert ciszy, patrzenie w rozgwieżdżone niebo.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY 

 

Jeżeli jesteś zainteresowana- napisz!

zdrowiznatury@gmail.com 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *