O Miłości do siebie i innych

Znajdźcie chwile i idźcie dzisiaj na spacer, przytulcie się do drzewa. Poczujcie się częścią tej całości❤️

Zaśmiecamy sobie głowę zmartwieniami o pracę, przyszłość, pieniądze. Przez cały czas porównujemy się z innymi- niestety internet jest do tego świetnym narzędziem.

Tysiące fotek, filmików, setki tysięcy obserwujących „piękne” kobiety wydymające słodko usta i pokazujące głównie ciało. Takie internetowe igrzyska „jestem lepsza” . Najgorsze jest to że wiele z nas kobiet się z nimi porównuje – ta ma znanego męża, większe pieniądze, ta lepsze nogi, bardziej płaski brzuch. Strzelamy pod zdjęciem serducho z zazdrości, upokorzenia lub wstydu że tak nie wyglądamy, że nie mamy takiego „pięknego życia”. Czasem zamiast serducha napiszemy negatywny komentarz że brzydkie nogi, za wielki tyłek a pieniądze pewnie od sponsora lub kradzione. W obu przypadkach angażujemy się w życie innych zapominając kompletnie o swoim…

Czy zdarzyło Ci się popatrzyć w lustro i powiedzieć do siebie KOCHAM CIĘ? Ja kiedy zrobiłam to po raz pierwszy po prostu się popłakałam. Kochana! Uśmiechnij się do siebie i popatrz jaka jesteś piękna i jak piękne jest Twoje życie! Napewno jest w nim coś co kochasz, co sprawia Ci prawdziwą radość. Jeżeli jest tego mało, zawsze możesz to zmienić! Zawsze! Życie jest po to żeby być szczęśliwym i żyć swoim pięknym i niepowtarzalnym życiem.

Bez zazdrości i nienawiści wobec innych. Z miłością w sercu i szacunkiem do siebie, świata i jego wszystkich mieszkańców. Życzę Wam dobrego dnia i bardzo Was wszystkich przytulam do mojego serca- bez względu na to jak bardzo mnie kochacie lub nienawidzicie. To przecież Wasze doświadczenie ❤️?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *