Nowa Osada w Bieszczadach

Właśnie rusza budowa  cudownych domków Osady które staną na pięknej działce położonej w Bieszczadach niedaleko Ustrzyk Dolnych. W osadzie będzie 6 uroczych drewnianych domków ( takich jak na zdjęciu na dole strony)  a każdy z nich będzie urządzony w konwencji jednej z roślin. Będzie zatem domek chabrowy, różany, nagietkowy, rumiankowy, bzowy i fiołkowy. Do okoła każdego domku rosnąć będą rośliny zgodne z nazwą domku a we wnętrzach będzie można dowiedzieć się wszystkiego na temat danej rośliny.

Oprócz tego, w Osadzie stanie wielka stodoła, w której znajdzie się piec chlebowy, prasa do tłoczenia oleju oraz wielki stół przy którym będziemy jeść wspólne posiłki i uczestniczyć w warsztatach. Dla relaksu będzie można odwiedzić nasze „Nineczka Majóweczka SPA” które znajdować się będzie również na terenie Osady i w którym skorzystać będzie można z naturalnych kosmetyków „Nineczka Majóweczka’.

Na miejscu będzie również wiele atrakcji takich jak spotkania z artystami, pisarzami, poetami, pieczenie chleba, wytłaczanie oleju, zbieranie ziół oraz wycieczki w Bieszczady z najlepszymi przewodnikami. Nie zabraknie również najlepszych win z okolicznej winnicy, płodów rolnych od zaprzyjaźnionych rolników oraz najlepszych serów na mleku niepasteryzowanym.

Zapraszamy już w  2020 roku. Śledźcie nas na facebooku i na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy na warsztaty i wypoczynek w Bieszczady!

 

 

#konkurs #osada #bieszczady #wilki #zioła #ziołolecznictwo #natura #spa #

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *