Nasze kosmetyki

teraz również w wersji dla Vegan

Nineczka Majóweczka to mała, rodzinna bieszczadzka manufaktura w której kosmetyki wykonywane są w 100% ręcznie w ilościach limitowanych 

Nina to pasjonatka ziołolecznictwa oraz ziół i ich magicznej mocy. Uwielbia zbierać zioła oraz dzielić się swoją wiedzą w zakresie ich wykorzystywania.

Damian kontynuuje tradycję rodzinną swojej babci Bazyli mieszkającej przed wojną w Bieszczadach i tak jak ona wytłacza na zimno oleje.

Drążąca skały woda alkaiczna to baza kosmetyków Nineczka Majóweczka

W ten sposób 100% Matki Natury zostaje przez nas zamknięta w szklanych słoiczkach z ciemnego szkła.

Z wielkiej pasji, miłości do natury, ręcznie zbieranych ziół, na zimno tłoczonych olejów, wody źródlanej -  powstają cudowne i niepowtarzalne kosmetyki z Serca – Bieszczad.

 

„Nineczka Majóweczka

dla pięknej skóry od Matki Natury”

 

Na prośbę Managera SPA bieszczadzkiego Hotelu Arłamów**** przekazaliśmy serię naszych kosmetyków ,które zostały przetestowane na  grupie 450 osób i spotkały się z bardzo dobrym odbiorem. Osoby z takimi problemami skórnymi jak egzemy czy atopowe zapalenia skóry, były bardzo zadowolone z trwałych efektów działania naszych kosmetyków.

 

JAK ZAMAWIAĆ ?

Traktujemy każdego naszego klienta bardzo indywidualnie dlatego też, jeżeli jesteście zainteresowani kosmetykami, napiszcie proszę do nas mejla, opiszcie potrzeby swojej skóry, jej wymagania lub poradźcie się nas w doborze odpowiedniego dla Was kosmetyku. 

Jeżeli jesteście już na coś zdecydowani - po prostu do nas napiszcie! 🙂 

Każdy z Was  jest dla nas ważny i wyjątkowy! I co najważniejsze, używając naszych produktów  z klientów stajecie się naszymi Przyjaciółmi...

 

WAŻNE: Paczki pakowane są przez nas bardzo dokładnie i są dobrze zabezpieczone oraz odpowiednio oznakowane. Zdarzają się jednak sytuacje, że paczka dochodzi z uszkodzoną zawartością. Dlatego bardzo prosimy o OTWARCIE PRZESYŁKI PRZY KURIERZE i sprawdzeniu jej zawartości oraz w razie potrzeby o spisaniu protokołu szkody. Nie uznajemy reklamacji jeżeli zawartość przesyłki nie zostanie otworzona w obecności kuriera.

Dla Niej Premium

Krem przeciwzmarszczkowy NA NOC

Maska Totalna Regeneracja

Krem pod oczy „Premium”

Dla Niej Basic

Dla Niego „Alfa” Dziki z Natury

Woda po goleniu „Alfa”

Krem przeciwzmarszczkowy „Alfa”

Olejek do brody „Alfa”