Nasze kosmetyki

teraz również w wersji dla Vegan

Nineczka Majóweczka to mała,  manufaktura w której, kosmetyki wykonywane są w 100% ręcznie w ilościach limitowanych. 

Nina to  autorka książki "Piękni z Natury - Ziołowa pielęgnacja Twojej skóry", pasjonatka ziołolecznictwa oraz ziół i ich magicznej mocy. Uwielbia zbierać zioła oraz dzielić się swoją wiedzą w zakresie ich wykorzystywania. Swoją pasję poparła gruntowną wiedzą i zdobytymi dyplomami z zakresu ziołolecznictwa, naturopatii, kosmetologii estetycznej i dietetyki klinicznej.

Damian kontynuuje tradycję rodzinną swojej babci Bazyli, mieszkającej przed wojną w Bieszczadach i tak jak ona wytłacza na zimno oleje.

Z wielkiej pasji, miłości do natury,  ziół, na zimno tłoczonych olejów, wody źródlanej -  powstają cudowne i niepowtarzalne kosmetyki.

 

„Nineczka Majóweczka

dla pięknej skóry od Matki Natury”

 

 

JAK ZAMAWIAĆ ?

Nineczka Majóweczka traktuje każdego  klienta bardzo indywidualnie dlatego też, jeżeli jesteście zainteresowani kosmetykami, napiszcie proszę mejla, opiszcie potrzeby swojej skóry, jej wymagania lub poradźcie się  w doborze odpowiedniego dla Was kosmetyku. 

Jeżeli jesteście już na coś zdecydowani - po prostu napiszcie! 🙂 

Każdy z Was  jest dla nas ważny i wyjątkowy! I co najważniejsze, używając naszych produktów  z klientów stajecie się naszymi Przyjaciółmi...

 

WAŻNE: Paczki pakowane są przez nas bardzo dokładnie i są dobrze zabezpieczone oraz odpowiednio oznakowane. Zdarzają się jednak sytuacje, że paczka dochodzi z uszkodzoną zawartością. Dlatego bardzo prosimy o OTWARCIE PRZESYŁKI PRZY KURIERZE i sprawdzeniu jej zawartości oraz w razie potrzeby o spisaniu protokołu szkody. Nie uznajemy reklamacji jeżeli zawartość przesyłki nie zostanie otworzona w obecności kuriera.

Dla Niej Basic

Dla Niego „Alfa” Dziki z Natury

Woda po goleniu „Alfa”

Krem przeciwzmarszczkowy „Alfa”

Olejek do brody „Alfa”