Zamówenia

Kochani!

Poznajemy co raz więcej Was, naszych cudownych klientów i przyjaciół. Zwiększa się Wasze grono i co za tym idzie zwiększa się popyt na nasze produkty.
Zdarzyło się tak, że najzwyczajniej w świecie skończyły się nam niektóre kosmetyki 🙂
W związku z tym, otrzymaliśmy kilka propozycji od „dużych” firm, które oferowały nam pomoc przy unowocześnieniu i zwiększeniu naszej produkcji za co serdecznie podziękowaliśmy 🙂

Nie aspirujemy do tego, aby być dużą firmą, nie potrzebujemy kolejnych zer na koncie. Jasno określiliśmy i artykułujemy sposób naszego działania i myślenia i w żadnym razie nie zamierzamy go zmieniać. Jeżeli coś ma być prawdziwe i autentyczne to musi to być wykonywane w zgodzie z sobą i naturą.

Nastała wiosna a za nią wielkimi krokami zbliża się lato. Powoli, niespiesznie przygotowujemy się do sezonu letniego oraz zimowego przygotowując w ciszy, spokoju, na łonie natury – surowce do naszych kosmetyków.

Jeżeli będziecie zainteresowani zakupem kosmetyków w tym sezonie- proszę napiszcie do nas co Was interesuje. Postaramy się przygotować kosmetyki w ten sposób, aby każdy z Was Kochani, otrzymał swój ulubiony kosmetyk i niczego dla nikogo nie zabrakło 🙂.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami: nineczkamajoweczka@gmail.com